Kategorie:
Publikacje:

foldery do pobrania

 
Milena Stasiak
EDL. Materiały profilaktyczne: rozwój mowy małego dziecka
Anna Paluch
Afazja u dwulatka? u trzylatka?
Milena Stasiak
Standard gabinetu logopedycznego.
Ewa Małachowska
Przykładowe metody pracy z dziećmi do prowadzenia w domu
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

Logopedzi, których ważność Certyfikatu wygasła


Logopedzi, których ważność Certyfikatu Zawodowego PZL
wygasła:


nazwisko i imię

nr Certyfikatu

Oddział PZL

ważny do

31 grudnia

Asperski Jacek

00024/15/0001/2003

wielkopolski

2018

Augustyniak Marta

01012/15/0154/2011

wielkopolski

2016

Balewska Anna

01062/02/0080/2013

kujawsko-pomorski

2018

Barańska Justyna

0921/15/0136/2008

wielkopolski

2013

Bartosiewicz Urszula

00973/01/0061/2010

dolnośląski

2015

Batura Karolina

01080/15/0189/2014

wielkopolski

2019

Bazydło Marian Andrzej

00166/04/000202003

lubuski

2018

Bednarczyk Bogna

00938/06/0116/2009

małopolski

2014

Bierońska Elżbieta

00382/06/0071/2003

małopolski

2018

Biesiada Maria

00944/03/0055/2009

lubelski

2014

Bonikowska  Agata

00986/15/0153/2010

wielkopolski

2015

Bosak Agnieszka

01047/03/0559/2013

lubelski

2018

Bronche Katarzyna

01071/07/0167/2014

mazowiecki

2019

Brożek-Szczypek Beata

00616/06/0092/2004

małopolski

2019

Bryk-Dropińska Monika

01046/15/0174/2013

wielkopolski

2018

Buczek Małgorzata

00351/06/0040/2003

małopolski

2018

Bujak Marzanna Irena

0902/14/0023/2008

warmińsko-mazurski

2013

Bujakowska-Kawula Małgorzata

00344/06/0033/2003

małopolski

2018

Burdziak Dorota

00907/03/0053/2008

lubelski

2018

Bzdek Iwona

01096/06/0134/2014

małopolski

2019

Chmielecka-Wróbel Elżbieta

01088/07/0171/2014

mazowiecki

2019

Cieśla Jolanta

0867/01/0049/2007

dolnośląski

2017

Cieślak Anita

01070/01/0066/2014

dolnośląski

2019

Cudak Violetta

00026/15/0003/2003

wielkopolski

2018

Czauderna Elżbieta

00118/06/0009/2003

małopolski

2018

Czepiec Małgorzata

00614/06/0090/2004

małopolski

2019

Ćwięka Natalia

01067/06/0133/2014

małopolski

2019

Dembińska Maria Alicja

01029/14/0035/2011

warmińsko-mazurski

2016

Derwich Danuta

01038/15/0168/2012

wielkopolski

2017

Długozima-Cołta Agnieszka

01089/07/0172/2014

mazowiecki

2019

Dobosiewicz-Olechowska Kamila

00599/03/0038/2004

lubelski

2019

Drabkowska Karolina

00960/02/0062/2009

kujawsko-pomorski

2014

Drałus Agata

01046/06/0131/2013

małopolski

2018

Dziedziak-Skark Anna

00981/06/0123/2010

małopolski

2015

Dzikowska Magdalena

01032/04/0068/2011

lubuski

2016

Frączek Marzanna

00029/15/0006/2003

wielkopolski

2018

Gajdemska Maria

00942/01/0059/2009

dolnośląski

2014

Gapińska Agnieszka

01065/15/0182/2014

wielkopolski

2019

Geresz Justyna

00946/07/0145/2009

mazowiecki

2014

Gil Beata

01018/01/0062/2011

dolnośląski

2016

Głocka Martyna Grażyna

01030/07/0160/2012

mazowiecki

2017

Głogowska-Połać Monika

01002/05/0075/2012

łódzki

2017

Gmerek Wiesława

01074/15/0183/2014

wielkopolski

2019

Graczyk-Rykowska Iwona

00954/15/0145/2009

wielkopolski

2014

Gruczek Agata

00104/07/0028/2003

mazowiecki

2018

Grudniewska Halina

00439/02/0027/2003

kujawsko-pomorski

2018

Grządko Patrycja

01052/15/0176/2013

wielkopolski

2018

Grzech Joanna

01044/15/0172/2013

wielkopolski

2018

Grzeszczuk Monika

00105/07/0029/2003

mazowiecki

2018

Ignasiak Urszula

00621/15/0082/2004

wielkopolski

2016

Iskra Anna

0906/03/0052/2008

lubelski

2013

Jagła Małgorzata

00952/15/0144/2009

wielkopolski

2014

Jałocha-Polityło Angelika

01036/15/0166/2012

wielkopolski

2017

Janeczek Marta Anna

01043/07/0162/2013

mazowiecki

2018

Janowska Teresa

01051/15/0175/2013

wielkopolski

2018

Jaworska Katarzyna

01060/01/0065/2013

dolnośląski

2018

Jezierska Alina

0912/05/0063/2008

łódzki

2013

Jóźwiak Anna

01076/15/0185/2014

wielkopolski

2019

Kamińska Sofia

00941/01/0058/2009

dolnośląski

2014

Kasprowicz Hanna

00292/15/0062/2003

wielkopolski

2018

Kasza Janina

00573/06/0088/2004

małopolski

2019

Kąkol Anna

0922/15/0137/2008

wielkopolski

2013

Klimas Marcelina

01042/07/0161/2013

mazowiecki

2018

Kloc Maciej

01038/14/0044/2013

warmińsko-mazurski

2018

Kmiecińska Małgorzata

00953/04/0049/2009

lubuski

2014

Kołodziej Anna

00034/15/0011/2003

wielkopolski

2018

Konczanin Małgorzata

00507/14/0010/2004

warmińsko-mazurski

2018

Konczanin-Dołkowska Elwira

00466/14/0005/2003

warmińsko-mazurski

2018

Korżyk Bożena

0911/05/0062/2008

łódzki

2018

Kościelniak Dominika

01103/07/0178/2015

mazowiecki

2019

Kościelniak Katarzyna

01016/08/0068/2011

śląski

2016

Kościelska Regina

01031/15/0161/2012

wielkopolski

2017

Kowalczyk Anna Katarzyna

01064/15/0181/2014

wielkopolski

2019

Kozdęba Bernadetta

00976/06/0124/2010

małopolski

2015

Kozielska Katarzyna

00037/15/0014/2003

wielkopolski

2018

Kozioł Danuta

00329/06/0018/2003

małopolski

2018

Kożuchowska-Kurylak Anna Monika

01100/07/0175/2015

mazowiecki

2019

Krajewska Anetta

0901/14/0022/2008

warmińsko-mazurski

2013

Krajna Ewa

00038/15/0015/2003

wielkopolski

2018

Krawiec Marta

00360/06/0049/2003

małopolski

2018

Król Joanna

01033/02/0077/2011

kujawsko-pomorski

2016

Krucyna Adriana

01031/14/0037/2012

warmińsko-mazurski

2017

Krysmalska Alina

011002/04/0066/2011

lubuski

2016

Kryźba Magdalena

00999/05/0071/2010

łódzki

2017

Kubiak Małgorzata

00040/15/0017/2003

wielkopolski

2018

Kubiś Beata

01049/05/0078/2013

łódzki

2018

Kuczyńska-Wichmann Renata

00945/04/0048/2009

lubuski

2014

Kumor-Gąszcz Joanna

0919/08/0066/2008

śląsko-opolski

2013

Kuriata Joanna

01019/01/0063/2011

dolnośląski

2016

Kurpiel Anna

01081/15/0190/2014

wielkopolski

2019

Kurstak Halina

01005/14/0033/2011

warmińsko-mazurski

2016

Kurzawa Agnieszka

00583/16/0073/2004

wielkopolski

2019

Kuśkowska-Jeznach Jolanta

00987/14/0026/2010

warmińsko-mazurski

2015

Kuśnierkiewicz Danuta

00294/15/0064/2003

wielkopolski

2018

Kuświk Beata

00984/15/0151/2010

wielkopolski

2015

Kwiatkowska-Kołakowska Sylwia

01032/14/0038/2012

warmińsko-mazurski

2017

Laskowska-Krupa Aleksandra

00381/06/0070/2003

małopolski

2018

Latocha Ewa

00943/01/0060/2009

dolnośląski

2014

Latosek Wioletta

01011/07/0152/2011

mazowiecki

2016

Lauer Katarzyna

01035/15/0165/2012

wielkopolski

2017

Lausz Magdalena

01073/07/0169/2014

mazowiecki

2019

Lesińska Monika

01036/14/0042/2013

warmińsko-mazurski

2018

Lewandowska Joanna

00043/15/0020/2003

wielkopolski

2018

Lewicka Beata Violetta

01082/15/0191/2014

wielkopolski

2019

Łacina-Szelągowska Joanna

00930/05/0064/2009

łódzki

2014

Łangowska Grażyna

00275/11/0018/2003

kujawsko-pomorski

2018

Łętowska-Wójcik Joanna

01027/15/0157/2011

wielkopolski

2016

Łojanek Agnieszka

01017/01/0061/2011

dolnośląski

2016

Łuczak Monika

01048/05/0076/2013

łódzki

2018

Łukasiewicz Anna

01101/07/0176/2015

mazowiecki

2019

Machnik Iwona

01003/06/0124/2011

małopolski

2016

Maciejewska Iwona

01087/07/0170/2014

mazowiecki

2019

Maciejewska-Kluczyńska Hanna

00046/15/0023/2003

wielkopolski

2018

Madej Joanna

01004/06/0125/2011

małopolski

2016

Majewska Bogumiła Katarzyna

00490/05/0025/2004

łódzki

2019

Małachowska Ewa

00138/02/0005/2003

kujawsko-pomorski

2018

Mamińska Jolanta

00666/07/0109/2004

mazowiecki

2019

Marciniak Emilia

0910/05/0061/2008

łódzki

2013

Matyszewska Katarzyna

00641/02/0048/2004

kujawsko-pomorski

2019

Merwa Marzenna

00905/03/0051/2008

lubelski

2018

Michalewska Jolanta

00990/14/0029/2010

warmińsko-mazurski

2015

Mielewska Agnieszka

01009/02/0075/2011

kujawsko-pomorski

2016

Mielewska Agnieszka

00959/07/0148/2009

mazowiecki

2014

Mierniczek Wioletta

0619/06/0095/2004

małopolski

2019

Mikołajczak-Król Michalina

01059/07/0166/2013

mazowiecki

2018

Miłek Jolanta

00372/06/0061/2003

małopolski

2018

Modzelewska Dorota Beata

00510/14/0013/2004

warmińsko-mazurski

2019

Muchewicz Hanna

01010/02/0076/2011

kujawsko-pomorski

2016

Nowacka Janina

00050/15/0027/2003

wielkopolski

2018

Nowak Joanna

00923/15/0138/2008

wielkopolski

2018

Oleśkiewicz Magdalena

01058/07/0165/2013

mazowiecki

2018

Olobry Agnieszka

00162/05/0007/2003

łódzki

2018

Osiak Anita

1000/03/0558/2012

lubelski

2017

Ostrowska Beata

00975/01/0063/2010

dolnośląski

2015

Padula Katarzyna

01055/15/0179/2013

wielkopolski

2018

Paluch Anna

00116/06/0007/2003

małopolski

2018

Paracka Grażyna

00539/11/0027/2004

kujawsko-pomorski

2018

Parczewska Ewa

01093/02/0084/2014

kujawsko-pomorski

2019

Paśniczek Małgorzata

00913/07/0139/2008

mazowiecki

2018

Pędzioch Joanna

01086/09/0101/2014

lubuski

2019

Piech Krystyna

01066/09/0100/2014

lubuski

2019

Pietruk Dorota

00699/04/0042/2004

lubuski

2019

Piotrowska Magdalena

00968/02/0067/2010

kujawsko-pomorski

2015

Piskozub Monika

01006/14/0034/2011

warmińsko-mazurski

2016

Podbielska Sylwia

1084/14/0042/2014

warmińsko-mazurski

2019

Podraza Agata

00998/03/0056/2010

lubelski

2015

Polak Ewa

01034/14/0040/2012

warmińsko-mazurski

2017

Ponicka Mirosława

0929/06/0114/2008

małopolski

2013

Pope-Świdzikowska Małgorzata

01017/08/0069/2012

śląski

2017

Poświatowska Wanda

00161/05/0006/2003

łódzki

2018

Przedwojewska Dorota

01075/15/0184/2014

wielkopolski

2019

Puchowska Marlena

01092/02/0083/2014

kujawsko-pomorski

2019

Ramel Jolanta

01030/14/0036/2011

warmińsko-mazurski

2016

Ramus-Paudyna Sylwia

0909/05/0060/2008

łódzki

2013

Ratayska-Buczek Joanna

00978/06/0120/2010

małopolski

2015

Reysner Aleksandra

00055/15/0032/2003

wielkopolski

2018

Rocławska Marzanna

00112/06/0003/2003

małopolski

2018

Romać Wioleta

00992/14/0031/2010

warmińsko-mazurski

2015

Romańska Katarzyna Ewa

01056/08/0163/2013

mazowiecki

2018

Rowińska-Pietrakowska Marta

00956/15/0147/2009

wielkopolski

2014

Rozwadowska Ewa

00345/06/0034/2003

małopolski

2018

Rutkiewicz-Hanczewska Małgorzata

01033/15/0163/2012

wielkopolski

2017

Rycombel Ewa

01057/07/0164/2013

mazowiecki

2018

Sajewicz Magda

01095/02/0085/2014

kujawsko-pomorski

2019

Salwa Magdalena

01072/07/0168/2014

mazowiecki

2019

Schaefer-Kopaszewska Karolina

01078/15/0187/2014

wielkopolski

2019

Scheller Maria

01053/15/0177/2013

wielkopolski

2018

Siemianowska-Bloch Alina

00609/02/0039/2004

kujawsko-pomorski

2014

Sieniawska Agnieszka

01061/06/0132/2013

małopolski

2018

Sienkiewicz-Ryczkowska Marzena

00755/09/0099/2005

lubuski

2015

Sieradzka-Boba Beata

01032/15/0162/2012

wielkopolski

2017

Sitek Monika

01037/14/0043/2013

warmińsko-mazurski

2018

Siuda-Rudnicka Izabela

00153/02/0020/2003

kujawsko-pomorski

2018

Skrobisz Daria

00058/15/0035/2003

wielkopolski

2018

Skrzeszewska Maria Jolanta

00995/02/0072/2010

kujawsko-pomorskie

2015

Sławek Jolanta

01083/15/0192/2014

wielkopolski

2019

Smolińska Małgorzata

00935/05/0069/2009

łódzki

2014

Sroka Jolanta

00937/06/0115/2009

małopolski

2014

Stachowicz Hanna

01025/07/0155/2011

mazowiecki

2016

Stanek Edyta

00939/06/0117/2009

małopolski

2014

Stawowa-Sternad Joanna

01028/15/0158/2011

wielkopolski

2016

Stelmach Hanna

00060/15/0037/2003

wielkopolski

2018

Sterlingow Elżbieta

01102/07/0177/2015

mazowiecki

2019

Strugalska-Trybek Elżbieta

00061/15/0038/2003

wielkopolski

2018

Szalonka Beata

0920/15/0135/2008

wielkopolski

2013

Szczerba Barbara

01027/07/0157/2012

mazowiecki

2017

Szewczyk-Mikułko Lucyna

00868/01/0050/2007

dolnośląski

2017

Szkudlarek Agata

01050/01/0064/2013

dolnośląski

2018

Szostek Adriana

01085/14/0043/2014

warmińsko-mazurski

2019

Szostek Joanna

0926/08/0067/2008

śląsko-opolski

2013

Szukalska Ewa

00950/15/0142/2009

wielkopolski

2014

Szulczyk-Żurawska Ewa

00989/14/0028/2010

warmińsko-mazurski

2015

Szwajkiewicz Aneta

00932/05/0066/2009

łódzki

2014

Szwanka Maja

00064/15/0041/2003

wielkopolski

2018

Szybko Iwona Magdalena

01014/05/0074/2011

łódzki

2016

Szyszka-Burdzy Mirosława

00577/03/0025/2004

małopolski

2018

Talar Ewelina

01024/06/0130/2012

małopolski

2017

Tasarz Joanna

01033/14/0039/2012

warmińsko-mazurski

2017

Tułacz Bożena

01077/15/0186/2014

wielkopolski

2019

Turczyńska-Korczyńska Małgorzata

01028/07/0158/2012

mazowiecki

2017

Twardochleb Zofia

00190/00/0026/2003

lubuski

2018

Walczak Beata

01037/15/0167/2012

wielkopolski

2017

Walicki Krzysztof

00996/07/0150/2010

mazowiecki

2015

Walińska Barbara

00623/15/0084/2004

wielkopolski

2019

Walkowiak Marzena

00157/05/0003/2003

łódzki

2018

Waraksa Beata

00948/14/0025/2009

warmińsko-mazurski

2014

Warczak Magdalena

01068/02/0081/2014

kujawsko-pomorski

2019

Waśkiewicz-Polityło Anna

00933/05/0067/2009

łódzki

2014

Wawrzyniak Sławomira

00836/15/0120/2006

wielkopolski

2016

Wawrzyniak-Kujawa Hanna

00924/15/0139/2008

wielkopolski

2018

Wciseł Agnieszka

00957/15/0148/2009

wielkopolski

2014

Wereszczyńska Ilona

01026/07/0156/2012

mazowiecki

2017

Węgłowska Agnieszka

0903/14/0024/2008

warmińsko-mazurski

2013

Widz Ewa

00663/07/0107/2004

mazowiecki

2019

Witek Hanna

00071/15/0048/2003

wielkopolski

2018

Witkowska Jolanta

01035/14/0041/2012

warmińsko-mazurski

2017

Wizła Alina

0925/15/0140/2008

wielkopolski

2013

Włodara Aneta Małgorzata

00934/05/0068/2009

łódzki

2014

Włodarz Anna

00335/06/0024/2003

małopolski

2018

Wojda-Michałkiewicz Beata

01029/07/0159/2012

mazowiecki

2017

Wojtasińska-Tokarczyk Anna

001029/15/0159/2012

wielkopolski

2017

Wójcik Joanna

01015/05/0075/2011

łódzki

2016

Wruk Sylwia

01026/15/0156/2011

wielkopolski

2016

Wysocka Małgorzata

00072/15/0049/2003

wielkopolski

2018

Zagłoba Anna

00073/15/0050/2003

wielkopolski

2018

Zamojska Małgorzata

00246/13/0019/2003

świętokrzyski

2018

Zenger Anna

00075/15/0052/2003

wielkopolski

2018

Zgoła Małgorzata

00951/15/0143/2009

wielkopolski

2014

Zielińska Krystyna

00658/07/0102/2004

mazowiecki

2019

Zienkiewicz Bożena

00999/03/0557/2012

lubelski

2017

Zientek Sylwia

00994/02/0071/2010

kujawsko-pomorskie

2015

Zych-Arabasz Magdalena

0900/13/0054/2008

świętokrzyski

2013

Żebryk-Stopa Anna

00076/15/0053/2003

wielkopolski

2018

Żuromska Anna

00947/07/0146/2009

mazowiecki

2014

Żychska Anna

01030/15/0160/2012

wielkopolski

2017


 
Reklama:

 

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.