Publikacje:

foldery do pobrania

 
Monika Nowicka - Eduterapeutica
Logopedia może być przygodą – multimedialne ćwiczenia logopedyczne.
Piotr Jaworski
Dezynfekcja i sterylizacja pomocy logopedycznych.
dr Ewa Kaptur
Logopedo, dbaj o swój głos!
Monika Szubrycht
Autyzm - po czym go poznać?
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

data publikacji: 2019-03-05
autor artykułu: Justyna Pacura-Syrocka
2019.03.05. Toruń - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

 

5 marca 2019 r. o godzinie 11.00 w Bibliotece Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej na najpiękniejszą kartkę z kalendarza logopedycznego.

W tym roku konkurs był zatytułowany:
"Te, co skaczą i fruwają, trudne głoski w sobie mają"
.

Wystawę będzie można oglądać od dzisiaj do soboty 9 marca w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

 

Wyniki konkursu:

Kategoria I: dzieci 5-6 letnie

1. Klara Muenala - Klemańska - "Rudzik" - Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu, op. Panie Katarzyna Daniszewska, Magdalena Łuczyńska
2. Blanka Milewska - "Żyrafa" - Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu, opiekun Magdalena Ordon-Schmeichel
3. Kornelia Macak - "Zebra" - PM nr 5 w Toruniu - op. Joanna Banaszak
4. Fabian Lisewski - "Jaszczurka" - SP nr 7 w Toruniu - op. Anna Sak
5. Aisha Alammari - "Delfiny" - SP nr 5 w Toruniu - op. Małgorzata Rutkowska

 

Kategoria II: dzieci 7-9-letnie

1. Hanna Kosińska - "Skrzypłocz" - SP 11 - op. Monika Hulisz, Anna Dobrowolska, Monika Chytrowska
2. Wiktoria Jurczenia - "Chrząszcz" - SP 11 - op. Monika Hulisz, Anna Dobrowolska, Monika Chytrowska
3. Daria Konieczna - "Żyrafa" - SP w Nowem op. Janina Badziąg - Grabowska
4. Antonina Stys - "Kaczka krzyżówka" - Zespół Szkół Muzycznych - op. Aldona Mielcarek
5. Julia Kamińska - "Pszczoła" Szkoła Podstawowa nr 10
6. Julia Rafińska - Szkoła Podstawowa nr 2 - op. Iwona Pietruska


Kategoria III: dzieci niepełnosprawne

1. Dawid Szymański - "Jeż" - Zespół Szkół w Chełmży im. Unii Europejskiej - op. Iwona Ziemiańska
2. Igor Zduńczak - "Czapla" - SOSW nr 1 im. Braille'a w Bydgoszczy - op. Ewa Podhorodecka
3. Wiktoria Kozicka - "Sowa" SOSW w Toruniu - op. Hanna Wyszogrodzka
4. Antoni Przybek - "Krab" - SOSW nr 1 im. Braille'a w Bydgoszczy - op. Karolina Pawlak
5. Bartosz Kuśnierkiewicz - "Krowa" - SOSW w Toruniu - op. Hanna Wyszogrodzka

 

Aisha Alammari SP nr 5 w Toruniu Igor Zduńczak SOSW nr 1 w Bydgoszczy Blanka Milewska SP nr 9 Antonina Stys ZSM w Toruniu Daria Konieczna SP nr 2 w Nowem Kornelia Macak PM nr 5 w Toruniu Hanna Kosińska SP nr 11 w Toruniu Fabian Lisewski SP nr 7 w Toruniu Julia Kamińska SP nr 10 w Toruniu Julia Rafińska SP nr 2 w Toruniu Wiktoria Jurczenia SP nr 11 w Toruniu Zuzanna Kowalska SP w Lubiczu Górnym Organizatorki konkursu Julita Peplińska Justyna Pacura-Syrocka

więcej: https://www.facebook.com/PZL-Oddzia%C5%82-Kujawsko-Pomorski-178984962299257/

 

 
 
 
 
przejdź do:  
Reklama:

 

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.