Publikacje:

foldery do pobrania

 
Milena Stasiak
EDL. Materiały profilaktyczne: rozwój mowy małego dziecka
Anna Paluch
Afazja u dwulatka? u trzylatka?
Milena Stasiak
Standard gabinetu logopedycznego.
Ewa Małachowska
Przykładowe metody pracy z dziećmi do prowadzenia w domu
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

Aktualności

2020.03.18. List do Ministra Edukacji Narodowej ws. faktów związanych z organizacją kształcenia on-line

Wobec zapowiedzi MEN na temat sformalizowania nauczania zdalnego, prezes ZNP, Sławomir Broniarz wystosował bardzo rzeczowy list z kilkoma istotnymi pytaniami. Publikujemy go poniżej.

 
 
Informacja dla logopedów zatrudnionych w resorcie ochrony zdrowia.

Z uwagi na obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego, celem ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego, zgodnie z zarządzeniem Prezesa NFZ z dnia 11.03.2020r. powstała możliwość udzielania świadczeń w ramach AOS w systemach teleinformatycznych.

 
 
2020.03.16. pismo PZL do Ministra Edukacji Narodowej

16 marca Polski Związek Logopedów wystosował do Ministra Edukacji Narodowej pismo w sprawie czasowego zawieszenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty na obszarze kraju, tj.:
- poradni psychologiczno-pedagogicznych - specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych
ze względu na zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

 
 
2020.03.20-21. odwołane zebranie ZG PZL

Informujemy, że planowane na 20-21 marca zebranie członków Zarządu Głównego oraz członków Komisji ZG ds. Certyfikatów nie odbędzie się. Termin spotkania zostanie ustalony i podany, (...)

 
 
2020.03.11. pismo PZL ws działań profilaktycznych dla logopedów-pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych

Przewodnicząca Polskiego Związku Logopedów wystosowała niżej przytoczone pismo do Ministra Edukacji Narodowej w sprawie objęcia działaniami profilaktycznymi logopedów - pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych.

 
 
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych od 12 do 25 marca 2020 roku

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone w terminie od 12 do 25 marca br. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 
 
2020.04.25. Poznań - seminarium: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne"

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów zaprasza członków oddziału i zainteresowanych logopedów do udziału w seminariu na temat: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne" (...)

 
 
marzec '2020 - EDL - Dzieje się...

Poniżej zamieszczamy informacje o działaniach logopedów związanych z obchodami Europejskiego Dnia Logopedy - naszego święta :)

 
 
Europejski Dzień Logopedy '2020

EDL, który w Polsce celebrujemy na początku marca to nie uroczyste akademie, ale społeczne działania skierowane do wielu odbiorców - naszych pacjentów i ich rodzin, do środowiska pedagogów, lekarzy, dziennikarzy i samorządowców, do szerokiego grona społecznego.

 
 
2020.01.03. Warszawa - CKE

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie dotyczące dostosowania arkusza podczas egzaminu ósmoklasisty dla uczniów z afazją.

 
 
2020.01.23. Warszawa - zebranie Zarządu Głównego PZL

W dniu 23 stycznia 2020 roku w siedzibie Zarządu Głównego Polskiego Związku Logopedów w Warszawie (ul. Raszyńska 8/10) odbędzie się zebranie członków Zarządu Głównego PZL. (...)

 
 
2019.11.16. Przyznanie Certyfikatów Zawodowych PZL

16 listopada 2019 roku, na posiedzeniu Komisji ds. Certyfikatów Zawodowych PZL w Toruniu, rozpatrzono 11 wniosków o przyznanie Certyfikatu PZL (...)

 
 
Zobacz archiwum artykułów
Reklama:

 

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.