Publikacje:

foldery do pobrania

 
Jolanta Panasiuk
Logopedia dziś - wczoraj - jutro
Agnieszka Ciesielska
Zmiany w funkcjonowaniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - od 2022 r.
Milena Stasiak
Wykaz standaryzowanych narzędzi diagnostycznych stosowanych w diagnozie logopedycznej.
Milena Stasiak
EDL. Materiały profilaktyczne: rozwój mowy małego dziecka
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

lewo

Konferencje i szkolenia

góra

Logopedyczny Przesiew LP - szkolenie KOMLOGO dla członków PZL

Wydawnictwo Komlogo zaprasza członków Polskiego Związku Logopedów na bezpłatne szkolenie z wykorzystania testu "Logopedyczny Przesiew - LP".

 
 
2023.12.02. KRAKÓW - szkolenie: "Projektowanie pomocy dydaktycznych wspartych AAC"

Małopolski Oddział Polskiego Związku Logopedów zaprasza do Krakowa na szkolenie z zakresu AAC, prowadzone przez Paulinę Gałczyńską:"Projektowanie pomocy dydaktycznych wspartych AAC" (...)

 
 
2023.09.22. projekcja online "Unspoken"

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, w piątek 22 września o godzinie 17.00  zapraszamy na bezpłatną projekcję online przedstawienia na temat jąkania pt. "Unspoken" ("Niewypowiedziane"), (...)

 
 
2023.10.09. szkolenie on-line: Nowoczesny gabinet i ośrodek logopedyczny, czyli jak unikać błędów i ułatwić sobie pracę.

 

Zarząd Główny Polskiego Związku Logopedów ponownie zaprasza na szkolenie on-line: Nowoczesny gabinet i ośrodek logopedyczny, czyli jak unikać błędów i ułatwić sobie pracę. Prawne i techniczne aspekty prowadzenia gabinetu lub ośrodka logopedycznego ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego i zgodnego z prawem przetwarzania danych i realizacji praw pacjentów/klientów.

 

 

 
 
2023.10.06. POZNAŃ - IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mózg - język - komunikacja"

Polski Związek Logopedów objął patronatem IV Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną "Mózg - język - komunikacja", organizowaną na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu 6 października br.

 
 
2023.10.06-07. ŁÓDŹ - Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. WWRDz.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, a jej uczestnicy będą mogli zapoznać się między innymi z najnowszymi badaniami dotyczącymi zaburzeń rozwojowych oraz strategiami pomocy terapeutycznej, fizjoterapeutycznej czy neurologopedycznej w tym zakresie.

 
 
2023.10.13. KRAKÓW - konferencja: "Zaburzenia ze spektrum autyzmu. Objawy, diagnoza, terapia dzieci i młodzieży"

Polski Związek Logopedów objął patronatem 7. Ogólnopolską Konferencję Wydawnictwa Edukacyjnego "Zaburzenia ze spektrum autyzmu. Objawy, diagnoza, terapia dzieci i młodzieży". Wydarzenie będzie jednocześnie wspólnym świętowaniem jubileuszu 30-lecia Wydawnictwa Edukacyjnego.

 

 
 
2023.08.26. KAJETANY - I Forum Edukacyjno-Szkoleniowe

26 sierpnia 2023 r. Fundacja Profesora Skarżyńskiego SŁYSZĘ w Kajetanach zaprasza na I FORUM EDUKACYJNO-SZKOLENIOWE na temat: Dziecko z niedosłuchem, zaimplantowane oraz korzystające z aparatów słuchowych w szkole i przedszkolu -  rola nauczycieli, opiekunów i edukatorów.

 
 
CMKP - kursy finansowane przez środki unijne w związku z chorobą zakaźną, w szczególności COVID-19 - dla logopedów udzielających porad w ramach NFZ

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego organizuje finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pt.: Kursy podnoszące kwalifikacje kadry medycznej udzielającej świadczeń zdrowotnych, w tym w związku z chorobą zakaźną, w szczególności COVID-19, bezpłatne szkolenia dla logopedów. Do 30 listopada 2023 r. mogą w nim wziąć udział osoby, które spełniają wymagania dotyczące wykonywania zawodu logopedy, udzielające porad w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

 
 
2023.06.17. ZIELONA GÓRA - konferencja: "Profilaktyka w logopedii - wyzwania XXI wieku"

Katedra Patologii i Rehabilitacji Mowy Uniwersytetu Zielonogórskiego, Polski Związek Logopedów Oddział Lubuski, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze oraz Stowarzyszenie „Warto jest pomagać" zapraszają 17 czerwca 2023 roku w godz. 10.00-16.00 na II Konferencję logopedyczną z cyklu Morbum evitare quam curre facilius est! pt. Profilaktyka w logopedii - wyzwania XXI wieku. Patronat nad konferencją objął Prorektor UZ ds. Collegium Medicum - prof. dr hab. n. med. Maciej Zabel.

 
 
2023.09.16-17. KATOWICE - Konferencja: Trzecia Międzynarodowa Konferencja na temat Giełkotu

Zapraszamy na Trzecią Międzynarodową Konferencję na temat Giełkotu 16-17 września 2023 r. do Katowic. Specjaliści z kraju i ze świata zaprezentują najnowszą, teoretyczną i praktyczną wiedzę o giełkocie.

 
 
2023.06.02-03-04. LUBLIN - XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Logopedycznego

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Logopedycznego wraz z Katedrą Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie organizują XX Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową powiązaną z Walnym Zebraniem Członków PTL. Spotkanie odbędzie się w Lublinie w dniach 2-4 czerwca 2023 r.

 
 
Zobacz archiwum artykułów

dół

Reklama:

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.