Publikacje:

foldery do pobrania

 
dr Krzysztof Szamburski
Niepłynność mówienia jako zaburzenie komunikacji.
Jacek Witczak
Jąkający są jak rodzina.
Zenobia Bogdanowska
Jąkanie wczesnodziecięce. Jak podjąć właściwe działania?
administrator
Materiały na temat jąkania i giełkotu.
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

lewo

Konferencje i szkolenia

góra

 
2019.11.30. -12.01. oraz 2019.12.7-8. Warszawa - szkolenie: "Terapia dziecięcej apraksji mowy, ORM, afazji motorycznej i rozwojowej wg zasad motorycznego uczenia"

Szkolenie przeznaczone jest dla logopedów/ neurologopedów/ surdologopedów pracujących z osobami z dziecięcą apraksją mowy, ORM, afazją motoryczną i rozwojową itp. W czasie zajęć omówiona zostanie specyfika dziecięcej apraksji mowy oraz przedstawione zostaną zasady pracy i praktyczne strategie prowadzenia terapii  w oparciu o zasady motorycznego uczenia artykulacji.

 
 
 
2019.12.06-07. Łódź - konferencja

Polski Związek Logopedów objął patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową organizowaną przez Fundację Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat, która odbędzie się w Łodzi w dniach 6-7 grudnia 2019 r.

 
 
 
2019.11.23. - Toruń - Międzynarodowa Konferencja Logopedyczna

Zarząd Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Związku Logopedów, Podyplomowe Studium Logopedii UMK zapraszają na Międzynarodową Konferencję Logopedyczną „Wyzwania logopedii XXI wieku", która odbędzie się 23 listopada (sobota) 2019 r. w godzinach 9.00-16.00 w budynku Collegium Maius ul. Fosa Staromiejska 3 w Toruniu.

 
 
 
2019.10.05. - Poznań - seminarium: "Terapia kompetencji komunikacyjnych osób ze spektrum autyzmu"

Zarząd O/Wielkopolskiego PZL zaprasza do udziału w seminarium na temat: "Terapia kompetencji komunikacyjnych osób ze spektrum autyzmu" (...)

 
 
 
2019.10.19. Warszawa - Konferencja: "Diagnoza, profilaktyka i terapia jąkania - aktualne trendy "

Organizator - Forum Logopedy oraz Patron merytoryczny - Polski Związek Logopedów zapraszają 19 października 2019 r.na IX Ogólnopolską Konferencję Logopedyczna na temat: "Diagnoza, profilaktyka i terapia jąkania - aktualne trendy".

 

 

 
 
2019.03.23. Zielona Góra - konferencja: "Interdyscyplinarność i holistyczne podejście do pacjenta".

Zarząd Oddziału Lubuskiego Polskiego Związku Logopedów oraz Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego serdecznie zapraszają na Konferencję Logopedyczną pt.: "INTERDYSCYPLINARNOŚĆ I HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PACJENTA".

 
 
2018.11.24-25. Łódź - szkolenie: "Niedokształcenie mowy o typie afazji - diagnoza i terapia".

Zarząd Oddziału Łódzkiego PZL zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie: „NIEDOKSZTAŁCENIE MOWY O TYPIE AFAZJ- DIAGNOZA I TERAPIA "prowadzone przez Elżbietę Drewniak-Wołosz i Annę Paluch.

 
 
2018.12.01. Kraków - szkolenie: "Niedosłuch odbiorczy - diagnoza i terapia logopedyczna"

Zarząd Małopolskiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów zaprasza na szkolenie: Niedosłuch odbiorczy - diagnoza i terapia logopedyczna: zagadnienia teoretyczne, informacje praktyczne, które odbędzie się 1 grudnia 2018 roku w godz. 10.00-14.00
przy ul. Lubomirskiego 21 w Krakowie.

 
 
2018.10.19. Opole - I Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Logopedów i Fizjoterapeutów

Polski Związek Logopedów oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Fizjoterapii zapraszają na I Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Logopedów i Fizjoterapeutów. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego oraz Marszałka Województwa Opolskiego, Andrzeja Buły.

 
 
2018.11.09-10. Łódź - konferencja: "Wspieranie rozwoju małego dziecka w wieku 2-6 lat"

Zakres merytoryczny konferencji obejmie strategie, metody i techniki terapeutycznego oddziaływania oraz wspomagania dzieci z zaburzeniami i deficytami rozwojowymi. Dwudniowe wykłady oraz warsztaty z zakresu m.in. dysfagii dziecięcej, hipotonii, analizy chodu, integracji sensorycznej (...)

 
 
2018.11.30. Kraków - konferencja: "Zagubione w milczeniu. Mutyzm wybiórczy i inne zaburzenia lękowe u dzieci. Objawy, diagnoza oraz terapia"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Zagubione w milczeniu. Mutyzm wybiórczy i inne zaburzenia lękowe u dzieci. Objawy, diagnoza oraz terapia", która odbędzie się 30 listopada 2018 r. w Krakowie, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego.

 
 
2018.10.19. Warszawa - konferencja: „Terapia jąkania u osób dorosłych"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się OSTOJA, Oddział Warszawa ma zaszczyt zaprosić na konferencję organizowaną pod patronatem Polskiego Związku Logopedów (...)

 
 
Zobacz archiwum artykułów

dół

Reklama:

 

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.