Publikacje:

foldery do pobrania

 
Natalia Kania-Majzel
Rola wiedzy z zakresu nauk biologiczno-medycznych w pracy nauczyciela logopedy
Szymon Rozmus, Małgorzata Karakuszka-Baran
Terapeutyczna moc zajęć grupowych dla osób z afazją
Jolanta Panasiuk
Logopedia dziś - wczoraj - jutro
Agnieszka Ciesielska
Zmiany w funkcjonowaniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - od 2022 r.
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

lewo

Konferencje i szkolenia

góra

2024.10.12. KRAKÓW - konferencja: "Neuroróżnorodność a standardy terapii logopedycznej"

Konferencja odbędzie się 12 października w Krakowie przy ul. Ingardena 3. Zapowiedzieli się znakomici wykładowcy, część nazwisk już się pojawiła w naszych ogłoszeniach, ale to nie jest pełna lista. Konferencja jest wyjątkowa, ponieważ chcemy w ten sposób uczcić 25-lecie powstania Polskiego Związku Logopedów.

 
 
2024.05.18. ZIELONA GÓRA - III konferencja naukowo-metodyczna pt. „Muzykoterapia w logopedii"

Uniwersytet Zielonogórski zaprasza 18 maja 2024 r. na III konferencję naukowo-metodyczną pt. „Muzykoterapia w logopedii"

 
 
2024.09.15. KATOWICE - Międzynarodowa Konferencja "Wielogłos o jąkaniu i giełkocie"

Polski Związek Logopedów objął patronatem Międzynarodową Konferencję "Wielogłos o jąkaniu i giełkocie", która odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach 15 września 2024 r.

 
 
2024.04.27. ZIELONA GÓRA - II konferencja naukowo-metodyczna pt. „Logopedia wieku rozwojowego"

Katedra Patologii i Rehabilitacji Mowy Uniwersytetu Zielonogórskiego, Instytut Humanistyczny Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze zapraszają 27 kwietnia 2024 roku na konferencję naukowo-metodyczną pt. „Logopedia wieku rozwojowego".

 
 
2024.04.19-20. WARSZAWA - II Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszenia PTTM

Polski Związek Logopedów objął patronatem II Międzynarodową Konferencję Stowarzyszenia PTTM 19-20 kwietnia 2024 r. w Warszawie.

 
 
2024.04.13. POZNAŃ - seminarium: „Rehabilitacja, psychoterapia, dietetyka - dyscypliny wspierające terapię logopedyczną”

Zarząd O/Wielkopolskiego PZL zaprasza 13 kwietnia 2024 roku do udziału w zebraniu członków i sympatyków PZL oraz seminarium  na temat: „Rehabilitacja, psychoterapia, dietetyka - dyscypliny wspierające terapię logopedyczną" (...)

 

 

 
 
2024.03.09. ZIELONA GÓRA - inauguracja 25-lecia PZL

W zielonogórskiej Palmiarni konferencją na temat: „Logopedia XXI wieku - nowa epoka komunikacji" zainaugurowaliśmy obchody 25-lecia Polskiego Związku Logopedów. W konferencji udział wzięli logopedzi z regionu  lubuskiego i innych części Polski oraz goście, przedstawiciele wszystkich oddziałów PZL. Była to okazja do złożenia podziękowań osobom współpracującym od lat z PZL, m.in. Prezesom Oddziału ZNP,  Dyrektorom placówek oświatowych, wspierających logopedów w ich działaniach oraz przede wszystkim - logopedom, którzy społecznie pracowali na rzecz swojego środowiska.

 
 
2024.03.22. Konferencja on-line: "Logopeda w zespole diagnostyczno-terapeutycznym - współpraca terapeutów mowy i języka z innymi specjalistami"

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy zapraszamy Państwa serdecznie na bezpłatna konferencję online dotyczącą współpracy terapeutów mowy i języka z innymi specjalistami. Tematem przewodnim EDL '2024 jest hasło: "Komunikacja jest wszystkim. Mowa i język to klucze...", stąd temat konferencji: Logopeda w zespole diagnostyczno-terapeutycznym - współpraca terapeutów mowy i języka z innymi specjalistami".


 
 
 
cykl szkoleń on-line: "Zdrowie Psychiczne Niemowląt i Małych Dzieci"

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Zdrowia Psychicznego Niemowląt, Fundacji IRIJ oraz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii mamy przyjemność zaprosić Państwa na na cykl szkoleń prowadzonych przez lekarzy, psycholoterapeutów oraz psychologów. Szkolenie w formie on-line kierowane jest do szerokiego grona specjalistów spotykających się w swojej pracy z niemowlętami oraz ich rodzinami. Na szkolenie składać się będzie cykl czterech spotkań, prowadzonych na platformie Zoom. Biorąc pod uwagę wzrastającą potrzebę promocji profilaktyki zdrowia psychicznego niemowląt oraz niedobór świadczeń dostępnych dla małych dzieci i ich rodzin zespół pracujący w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Józefowie założył we wrześniu 2023 r. Polskie Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego Niemowląt.

 

 
 
2024.03.15. WROCŁAW - konferencja: "Dylematy logopedy w codziennej pracy"

Zarząd Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów zaprasza 15 marca br do udziału w Konferencji „Dylematy logopedy w codziennej pracy" (...)

 

 
 
2024.03.06. OLSZTYN - VIII Ogólnopolski konkurs na najtrudniejszą lingwołamkę i skrętacz języka

Polski Związek Logopedów objął patronatem organizowany przez Warmińsko-Mazurski Oddział Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, Katedrę Języka Polskiego i Logopedii (UWM w Olsztynie) oraz Naukowe Koło Teatralne Salve Verbum VIII Ogólnopolski Konkurs na najtrudniejszą lingwołamke i skrętacz języka (...)

 

 
 
2024.03.09. ZIELONA GÓRA - konferencja: "Logopedia wobec wyzwań XXI wieku - nowa epoka komunikacji "

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt.: "Logopedia wobec wyzwań XXI wieku - nowa epoka komunikacji" , która inauguruje obchody 25-lecia PZL (...)

 
 
Zobacz archiwum artykułów

dół

Reklama:

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.