Publikacje:

foldery do pobrania

 
Jolanta Panasiuk
Logopedia dziś - wczoraj - jutro
Agnieszka Ciesielska
Zmiany w funkcjonowaniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - od 2022 r.
Milena Stasiak
Wykaz standaryzowanych narzędzi diagnostycznych stosowanych w diagnozie logopedycznej.
Milena Stasiak
EDL. Materiały profilaktyczne: rozwój mowy małego dziecka
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

Archiwum: Aktualności

2017.01.18. Warszawa - Debata Ośrodka Rozwoju Edukacji

Szanowni Państwo, Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje działania kierowane do systemu poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego. Jednym z zadań podejmowanych w projekcie pozakonkursowym Opracowanie instrumentów do prowadzenia diagnozy psychologiczno-pedagogicznej, (...)

 
 
Polskie Radio Dzieciom

Zapraszamy do słuchania audycji związanych z problematyką logopedyczną w Polskim Radiu Dzieciom - Strefa Rodzica, w których udział biorą przedstawiciele Polskiego Związku Logopedów. Zachęcamy do zadawania pytań ekspertom. W trakcie audycji można dzwonić do redakcji: 22/ 645 20 55, lub pisać: strefarodzica@polskieradio.pl lub na FB: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

 
 
2016.12.19. Wniosek ZNP do Prezydenta RP

Wniosek ZNP o zawetowanie ustaw wprowadzających reformę edukacji lub o zarządzenie referendum ogólnokrajowego w sprawie reformy systemu edukacji.

 
 
2016.12.19. Pikieta przed Pałacem Prezydenckim

W poniedziałek, 19 grudnia br. ZNP organizuje razem z Koalicją „NIE dla chaosu w szkole" i ruchem „Rodzice przeciwko reformie edukacji" pikietę przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie, by pokazać swój sprzeciw wobec reformy edukacji i zaapelować do Prezydenta RP o weto.

 

 
 
2016.12.14. Zatwierdzenie ustaw: Prawo Oświatowe i Przepisy wprowadzające Prawo Oświatowe.

W środę, 14 grudnia br., tuż przed północą,  Sejm Rzeczypospolitej stosunkiem głosów 233 "za" i 199 "przeciw" uchwalił ustawy zmieniające ustrój szkolny w Polsce.

 
 
2016.12.12. Społeczne wysłuchanie publiczne w sprawie oświaty

Ogólnopolskie organizacje gmin i powiatów - Związek Miast Polskich, Unia Metropolii Polskich, Unia Miasteczek Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP i Związek Powiatów Polskich - we współpracy z organizacjami społecznymi, działającymi w sferze oświaty, zorganizowały 12 grudnia br. w Warszawie społeczne wysłuchanie publiczne ustawy Prawo oświatowe wraz z przepisami wprowadzającymi.

 
 
2016.10.03. Spotkania z Porozumieniem Zawodów Medycznych

3 października 2016 r. oraz 5 grudnia br. w Klubie Lekarza przy ul. Raszyńskiej 54 w Warszawie odbyły się spotkania z Porozumieniem Zawodów Medycznych - udział wzięły Przewodnicząca PZL, Ewa Małachowska oraz ekspert PZLw obszarze zdrowia, Jolanta Mamińska.

 
 
2016.11.26. Certyfikaty Zawodowe PZL

Na posiedzeniu Komisji PZL ds. Certyfikatów rozpatrzono pozytywnie 16 wniosków o przyznanie Certyfikatów PZL oraz przedłużono ważność 5 Certyfikatom.

 
 
2016.11.25. notatka z zebrania Zarządu Głównego PZL oraz Komisji PZL ds. Certyfikatów

Zebranie Zarządu Głównego odbyło się w Łodzi, 25 listopada 2016 r. Wcześniej członkowie ZG PZL wzięli udział w spotkaniu sprawozdawczo-wyborczym Oddziału Łódzkiego PZL.

 
 
2016.12. Konsultacje ws. standardów pracy poradni psychologiczno-pedagogicznych

Konsultacje społeczne za pośrednictwem strony internetowej ORE potrwają do 9 grudnia do godziny 12.00.
Kolejno proponowane za pośrednictwem konsultacji zmiany zostaną wprowadzone do 15 grudnia 2016 r.

 
 
2016.11.25-26. Zebranie Zarządu Głównego PZL oraz Komisji PZL ds. Certyfikatów

Zebranie Zarządu Głównego PZL oraz posiedzenie Komisji PZL ds. Certyfikatów odbędzie się 25-26 listopada br. w Klubie Nauczyciela przy ul. Piotrkowskiej 137 w Łodzi.

 
 
2016.11. Projekt rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie sposobu podziału części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego w roku 2017

PZL otrzymał do konsultacji: "Projekt rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie sposobu podziału części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego w roku 2017" skierowany przez Ministra Edukacji Narodowej do konsultacji publicznych oraz zaopiniowania, z uprzejmą prośbą o zgłaszanie ewentualnych uwag w terminie do dnia 2016-11-18.

 
 
Reklama:

EDL '2024 plakat maxi

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.