Publikacje:

foldery do pobrania

 
mec. dr Agnieszka Laber
Samorząd zawodowy logopedów w projekcie ustawy o zawodzie logopedy i samorządzie zawodowym logopedów w świetle przepisów konstytucji.
Adam Frąckowiak LL.M.
Praktyczne aspekty wykonywania zawodu logopedy w świetle projektu nowej ustawy o zawodzie logopedy i samorządzie zawodowym logopedów
Jolanta Panasiuk
Logopedia dziś - wczoraj - jutro.
Zenobia Bogdanowska
Życzliwość – czy to łatwe? Rola logopedy w budowaniu relacji z osobami doświadczającymi jąkania.
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

data publikacji: 2014-06-10
autor artykułu: Małgorzata Konczanin
II edycja konkursu "Zwierzak za kierownicą"

9 czerwca 2014 r. w Pałacu Prezydenckim odbyło się uroczyste podsumowanie drugiej edycji konkursu „Zwierzak za kierownicą” organizowanego pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej – Anny Komorowskiej. Polski Związek Logopedów był partnerem tego przedsięwzięcia. W konkursie wzięło udział ponad 30 tys. dzieci z całej Polski. Poprzez zabawę i humor uczyliśmy bezpiecznych zachowań na drodze. Ogromne podziękowania dla poseł Beaty Bublewicz za wspaniały pomysł i realizację! Zapraszamy do galerii nagrodzonych prac:

http://www.zwierzakzakierownica.eu/

 

 
 
 
 
przejdź do:  
Reklama:

 
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.