Publikacje:

foldery do pobrania

 
Jolanta Panasiuk
Logopedia dziś - wczoraj - jutro
Agnieszka Ciesielska
Zmiany w funkcjonowaniu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych - od 2022 r.
Milena Stasiak
Wykaz standaryzowanych narzędzi diagnostycznych stosowanych w diagnozie logopedycznej.
Milena Stasiak
EDL. Materiały profilaktyczne: rozwój mowy małego dziecka
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

Informacje z oddziałów

2022.09.10. ŁÓDŹ - zebranie członków Oddziału Łódzkiego, seminarium

Zarząd Oddziału Łódzkiego oraz Zarząd Główny PZL zapraszają  10 września  2022 roku do udziału w seminarium  logopedycznym oraz na zebranie wyborcze Oddziału Łódzkiego.

 

 
 
2022.09.10. WROCŁAW - zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Oddziału Dolnośląskiego

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego PZL zaprasza  10 września  2022 roku na zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału oraz do udziału w wykładzie na temat (...)

 
 
2022.04.23. POZNAŃ - informacja z zebrania członków Wielkopolskiego Oddziału PZL oraz Seminarium

Po przerwie spowodowanej pandemią odbyło się bezpośrednie spotkanie członków i delegatów na Walny Zjazd PZL, który jest planowany także w Poznaniu w dniu 3 czerwca 2022 roku. Poruszono wiele istotnych spraw dla logopedów, dotyczących np.: projektowanych zmian w legislacji w resortach, zdrowia i oświaty, podzielono się teoretycznymi i praktycznymi informacjami na temat udzielania pomocy logopedycznej uchodźcom z Ukrainy (...)

 
 
2022.04.23. POZNAŃ - zebranie członków Wielkopolskiego Oddziału PZL oraz Seminarium

Zarząd O/Wielkopolskiego PZL zaprasza 23 kwietnia 2022 roku do udziału w zebraniu członków oraz seminarium na temat: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne".

 
 
2022.02.17. stanowisko Zarządu Oddziału Małopolskiego PZL ws. projektu ustawy o niektórych zawodach medycznych

Oddział Małopolski Polskiego Związku Logopedów z wieloletnim doświadczeniem w działaniach na rzecz środowiska logopedów, w odpowiedzi na projekt ustawy o niektórych zawodach medycznych z dnia 20.01.2022 r. zgłasza następujące uwagi:

 
 
EDL. Materiały profilaktyczne: rozwój mowy małego dziecka

W ramach popularyzacji Europejskiego Dnia Logopedy Wielkopolski Oddział Polskiego Związku Logopedów objął patronatem projekt przygotowany  przez studentki Naukowego Koła Logopedycznego FiloLOG, działającego na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Członkinie Koła pod opieką merytoryczną prof. UAM dr hab. Jolanty Sławek  opracowały mini-poradnik dla rodziców, w którym znalazły się najważniejsze informacje na temat rozwoju małego dziecka w okresie od 0 do 36. m.ż.

 
 
2021.02.27. Wielkopolski Oddział PZL - webinarium

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału PZL zaprasza 27 lutego 2021 roku do udziału w webinarium na temat: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne" - część I.

 

 
 
2021.01.08. Informacja z zebrania zarządu Wielkopolskiego Oddziału PZL

Zarząd O/Wielkopolskiego 8 stycznia podsumował działania w  2020 roku oraz zaplanował bieżące prace w  roku 2021. Sprawozdanie merytoryczne zostanie zwyczajowo przesłane do członków pocztą elektroniczną. (...)

 
 
2020.04.25. POZNAŃ - zebranie członków Oddziału Wielkopolskiego oraz seminarium: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne".

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów zaprasza 25 kwietnia 2020 roku członków oddziału na wiosenne spotkanie z okazji Dnia Logopedy oraz do udziału w seminarium na temat: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne" (...)

 
 
2020.03.06. TORUŃ - "Giełda pomysłów terapeutycznych"

Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu, Polski Związek Logopedów Oddział Kujawsko-Pomorski oraz TODMiDN CKU w Toruniu zapraszają na „Giełdę pomysłów terapeutycznych" 6 marca 2020 r. (piątek), od godz. 15.00(...)

 
 
2019.10.05. POZNAŃ - notatka ze spotkania członków PZL oraz z seminarium: "Terapia kompetencji komunikacyjnych osób ze spektrum autyzmu"

W trakcie październikowego zebrania członków Oddziału Wielkopolskiego oprócz sprawozdania z ostatnich wydarzeń i gratulacji dla osób, które otrzymały lub odnowiły certyfikaty, skierowano również podziękowania do aktywnych członków, angażujących się w przedsięwzięcia zorganizowane w 2019 roku przez Zarząd Oddziału - EDL,  Festyn Rodzinny, Lato na Targach.

 
 
2018.11.15. KRAKÓW - "Mowa bajek" - konkurs organizowany przez Małopolski Oddział PZL

Informujemy o warunkach konkursu MOWA BAJEK organizowanego przez Małopolski Oddział Polskiego Związku Logopedów (...)

 
 
Zobacz archiwum artykułów
Reklama:

EDL '2024 plakat maxi

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.