Kategorie:
Publikacje:

foldery do pobrania

 
Milena Stasiak
Standard gabinetu logopedycznego.
Ewa Małachowska
Przykładowe metody pracy z dziećmi do prowadzenia w domu
Piotr Jaworski
Dezynfekcja i sterylizacja pomocy logopedycznych.
Anna Paluch
Ogólne informacje dla rodziców dzieci z problemami z mową.
zobacz wszyskie publikacje
Giełda pracy:
Gdzie studiować:

Wybierasz się na studia?
Sprawdź listę uczelni!

 

 

2020.04.25. POZNAŃ - seminarium: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne"

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Związku Logopedów zaprasza członków oddziału i zainteresowanych logopedów do udziału w seminariu na temat: "Nowoczesne metody i narzędzia logopedyczne" (...)

 
 
2020.04.25. POZNAŃ - konferencja "Droga do słyszenia II"

Polski Związek Logopedów objął patronatem honorowym konferencję organizowaną 25 kwietnia 2020 r. przez Stowarzyszenie "Słyszeć bez granic" na temat implantów słuchowych.

 
 
2020.03.21. KRAKÓW - konferencja: "Wielojęzyczność w praktyce logopedycznej"

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy odwołać konferencję "Wielojęzyczność w praktyce  logopedycznej". Będziemy się starać, by odbyła się ona w innym terminie. (...)

 
 
 
2020.01.18-19. KRAKÓW - szkolenie: "Stymulacja traktu ustno-twarzowego oraz badanie odruchów orofacjalnych u niemowląt i dzieci z uszkodzeniem w obrębie OUN"

Małopolski Oddział PZL zaprasza 18 stycznia 2020 r. na szkolenie poświęcone tematyce układu ustno twarzowego i odruchów w tym obszarze. Natomiast 19 stycznia odbędzie (...)

 
 
'2020 - POZNAŃ, ŁÓDŹ, MIĘDZYWODZIE, KRAKÓW - szkolenia AFA-MED

Tematyka: Neuroobrazowanie a diagnostyka funkcji kory mózgowej dzieci i dorosłych pacjentów z uszkodzeniami mózgu. Różnicowanie w diagnozie Afazji i otępień. Studia (...)

 
 
2020.03.27. TARNÓW - konferencja: "Zaburzenia percepcji słuchowej a rozwój kompetencji językowych oraz umiejętności czytania i pisania."

Zaburzenia percepcji słuchowej a trudności w czytaniu i pisaniu, muzykoterapia i logorytmika oraz ich rola w stymulacji percepcji słuchowej to tylko (...)

 
 
 
2019.11.30., 2019.12.01. oraz 2019.12.7-8. WARSZAWA - szkolenie: "Terapia dziecięcej apraksji mowy, ORM, afazji motorycznej i rozwojowej wg zasad motorycznego uczenia"

Szkolenie przeznaczone jest dla logopedów/ neurologopedów/ surdologopedów pracujących z osobami z dziecięcą apraksją mowy, ORM, afazją motoryczną i rozwojową itp. W (...)

 
 
 
2019.12.06-07. ŁÓDŹ - konferencja

Polski Związek Logopedów objął patronatem Międzynarodową Konferencję Naukową organizowaną przez Fundację Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat, która odbędzie się w Łodzi w dniach 6-7 grudnia 2019 (...)

 
 
zobacz wszystkie konferencje i szkolenia
 

 

Reklama:

 

 
Internetowa poradnia:

Pytania zadawane najczęściej...

 
Opieka logopedyczna w przedszkolu
Programy użyteczne w gabinecie logopedycznym
Nagrywanie wad wymowy
Forum dyskusyjne:
Newsletter:

W pole poniżej wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać od nas najnowsze informacje.

 
 
 
 
 
 
Wsparcie techniczne: virtualmedia.pl
O nas   |   Certyfikat logopedy   |   DBDL   |   Rekomendacje   |   Linki   |   Kontakt
 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.